A Technology Solutions Company

Bookmark and Share
IBM Showcase | Networking Solutions

IBM Servers

IBMSaratoga Technologies is a certified IBM Business Partner specializing in the sales, service and support of IBM System x® series servers and BladeCenter® servers. System x® and BladeCenter® servers and tools are designed with improved efficiency and cooling to lower costs by reducing energy usage in your datacenter.

System x and BladeCenter servers can help cut costs with technologies that not only increase performance per watt, but also help plan and control their power usage. And by consolidating and virtualizing on IBM System x and BladeCenter servers, you can increase the utilization of hardware and decrease the number of physical assets in your datacenter, potentially saving you money.

Vendor Showcase:

IBM Showcase
Fazlas??yla esnek ve dayan??kl?? blade sunucu ??r??nleri
Bize ulaşın

BladeCenter

BladeCenter
Lenovo System x ile iş yapmaya açık ve hazır -> Satın alma hakkında daha fazla bilgi edinin

IBM BladeCenter®, iş operasyonlarının maliyetlerini düşürmeye yardımcı olan yüksek düzeyde esnek ve dayanıklı blade sunucusu ürünleri sunuyor. Veri merkezinin içinde veya dışında olması fark etmeksizin, her iş yükü için gereksinim duyduğunuz blade sunucusunu seçin ve sunucularınızı tek, yönetilmesi kolay platformda birleştirin.

Öne Çıkan Ürünler

IBM BladeCenter HS23 blade sunucusu

IBM BladeCenter HS23 blade sunucusu

BladeCenter HS23, performansı ve esnekliği çeşitli iş yüklerini iyi bir şekilde çalıştırmak için optimize edilmiş, iki işlemci yuvalı bir blade sunucudur. Tümleşik 10 GbE Sanal Yöneltme Yapısının, 16 adet bellek yuvasının ve Intel® Xeon® işlemcisi E5-2600 v2 ürün ailesinin birleşimi, HS23'ü sanallaştırma ve bulut bilgi işlem için ideal hale getirmektedir.

IBM BladeCenter S şasisi

IBM BladeCenter S şasisi

IBM BladeCenter S şasisi, blade sunucuları, SAN depolamasını, anahtarlamayı ve yönetimi küçük, orta ölçekli ve dağıtılmış kuruluş müşterileri için ideal, tek birleşik platformda bütünleştirir. Standart ofis enerjisi ile çalışan ve gürültü sönümleme ve toz filtreleri içeren BladeCenter S, ofisinizde masa yanında bulunabilir, pahalı klimalı, yükseltilmiş zeminli bir veri merkezi gerektirmez.

IBM BladeCenter HX5 blade sunucusu

IBM BladeCenter HX5 blade sunucusu

Intel® Xeon® işlemcisi E7 ürün ailesi ile donatılan IBM BladeCenter HX5 blade sunucusu, endüstri standartlarının üzerindedir, yoğun bellek kullanımı gerektiren kurumsal iş yükleri için ekstrem performans, ölçeklenebilirlik (4 adet işlemci yuvasına kadar), kullanılabilirlik ve bellek kapasitesi (MAX5 kullanılarak 1,25 TB'ye kadar) sunar.

IBM BladeCenter HT

IBM BladeCenter HT

BladeCenter HT şasisi, telekomünikasyon, ordu, tıp, devlet ve endüstri sistemleri için yüksek performans ile dayanıklılığın en iyi birleşimini sunar. AC ve DC güç kaynağı seçenekleri sunan, güçlendirilmiş yapıya sahip ve katı NEBS-3-ETSI standartlarına uyumlu BladeCenter HT şasisi, zorlu yeni nesil, yüksek performanslı, temel telekom ağı uygulamalarını desteklemek üzere tasarlanmıştır.


IBM Ürünleri ve Hizmetleri hakkındaki her türlü sorunuz için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Saratoga Technologies, Inc.'daki bir temsilcimiz sorularınızı yanıtlamak için en kısa sürede sizinle temasa geçecektir.