The Technology Solutions Company

Bookmark and Share
IBM Showcase | Networking Solutions

IBM Servers

IBMSaratoga Technologies is a certified IBM Business Partner specializing in the sales, service and support of IBM System x® series servers and BladeCenter® servers. System x® and BladeCenter® servers and tools are designed with improved efficiency and cooling to lower costs by reducing energy usage in your datacenter.

System x and BladeCenter servers can help cut costs with technologies that not only increase performance per watt, but also help plan and control their power usage. And by consolidating and virtualizing on IBM System x and BladeCenter servers, you can increase the utilization of hardware and decrease the number of physical assets in your datacenter, potentially saving you money.

Vendor Showcase:

IBM Showcase
Ak??ll?? D??nya ????in ????z??mler
Genel Bakış Bize ulaşın

Genel Bakış

IBM Yazılımları Daha fazla bilgi edinin
IBM YazılımlarıUzman. Açık. Hazır. IBM, yazılım portföyünü önemli ölçüde değiştirdi. Düzinelerce stratejik şirket alımı, IBM müşterileri için değeri güçlendirdi. Temel yeteneklerdeki inovasyonun ilerletilmesine milyonlarca dolarlık yatırım yapıldı. Bu girişimler ve diğerleri, dünyanın en kapsamlı kurumsal yazılım portföyünün ortaya çıkmasını sağladı.
IBM Donanımı Daha fazla bilgi edinin
IBM DonanımıIBM Donanım Sistemleri, Sunucuları ve Depolaması, yeni bir Akıllı Bilgi İşlem çağında iş sonuçları elde edilmesini sağlamak için performansı ve verimliliği en yüksek düzeye çıkarmak üzere optimize edildi, tasarlandı ve göreve uygun olarak ayarlandı.
IBM Hizmetleri Daha fazla bilgi edinin
IBM Hizmetleri IBM, gerçek iş sonuçları sağlayan ve daha akıllı, daha başarılı bir teşebbüs yaratmak için işletmenizin insanlarını, bilgilerini ve sistemlerini bağlantılı hale getirmenize yardımcı olabilecek geniş bir iş ve teknoloji hizmetleri yelpazesine sahip.
IBM BulutuBulut bilgi işlemi çalıştırması için temel altyapınızı basitleştirin ve standartlaştırın. IBM SmartCloud temel olanakları arasında özel ve karma bulut bilgi işlem ortamınızı oluşturmanızı sağlayacak sunucular, depolama ve sanallaştırma bileşenleri yer alıyor.
IBM PureSystems Daha fazla bilgi edinin
IBM PureSystems IBM PureSystems™, karmaşık iş ve operasyon görevlerinin otomatik olarak yerine getirilmesi için yerleşik uzmanlık, sistemlerin optimum performans ve verimlilik için ayarlanması amacıyla tasarıma dayanan bütünleşme ve tasarımdan satın almaya ve bakıma kadar basitleştirilmiş bir deneyim sunuyor.
IBM Global Financing Daha fazla bilgi edinin
IBM Global FinancingIBM Global Financing, işletmenizin gereksinim duyduğu BT çözümlerini mümkün olan en düşük maliyetli ve stratejik biçimde satın almanıza yardımcı oluyor. Özgün çözüm gereksinimlerinizi karşılaması ve nakit akışınız ile varlıklarınızı yönetmenize yardımcı olması için çeşitli BT finansmanı seçenekleri arasından seçiminizi yapın.
IBM Ürünleri ve Hizmetleri hakkındaki her türlü sorunuz için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Saratoga Technologies, Inc.'daki bir temsilcimiz sorularınızı yanıtlamak için en kısa sürede sizinle temasa geçecektir.
The IBM 8-bar logo and other IBM marks are trademarks of International Business Machines Corporation, registered in many jurisdictions worldwide.
Showcase Content © IBM 2015. All rights reserved.
Showcase and Syndication technology powered by SharedVue™, © The Channel Company, LLC 2015. All rights reserved.